Cennik stron internetowych

Cennik stron internetowych

Każdy pakiet zawiera panel administracyjny (CMS) oraz autorską szatę graficzną.

Pakiet Standard

Układ Standardowy

Pakiet ten jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm, które nie posiadają rozbudowanej oferty. Ze względu na układ strony pakiet ten wyklucza zakup niektórych dodatków np.: newsletter, sonda.Strona może zawierać dwa menu poziome: główne umieszczone w topie strony i menu w stopce, które może powielać działy z głównego menu lub zawierać odnośniki do zupełnie innych działów.
cena: 1700 zł netto

Pakiet Standard Plus

Układ Standard Plus

Rozwiązanie dla firm, które posiadają rozbudowaną ofertę. Pakiet ten umożliwia tworzenie bocznego menu, które może zawierać linki do wyszczególnionych pozycji z oferty. Boczna kolumna może też zawierać boksy z ofertą promocyjną, sondą czy też newsletterem, które można dowolnie włączać i wyłączać. Kolumna ta może być widoczna tylko w wybranym przez Ciebie dziale np.: w dziale oferta.
cena: 1900 zł netto

Pakiet profesionalny

Układ Profesjonalny

Ten pakiet jest skierowany do klientów, którzy myślą o zbudowaniu portalu internetowego. W tym przypadku nie da się jednoznacznie określić ceny. Klient musi przedstawić nam swoje oczekiwania a my na tej podstawie wykonujemy kalkulację finansową.
cena: od 2500 zł netto
Jeżeli Twoim życzeniem jest posiadanie strony internetowej o nietypowym układzie
napisz do nas, dla nas to żaden problem.

Przedstawione ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej.
Pomimo to w większości wypadków pokrywają się z ceną ostateczną.