Ciekawe aplikacje zdrowotne, które warto pobrać.

Technologie

27-12-2020

Jeżeli pragniemy na bieżąco monitorować swoje zdrowie to z całą pewnością powinniśmy pobrać na swojego smartfona aplikacje zdrowotną, która to może okazać się naprawdę pomocna w osiągnieciu tego o to właśnie celu. Obecnie możemy wybierać z wielu ciekawych aplikacji zdrowotnych, ułatwiających walkę z choroba. Oto kilka interesujących propozycji.

Aplikacja „Rzuć palenie”

Palenie to nałóg, który naprawdę warto rzucić. Co możemy w zamian zyskać? Przede wszystkim, co najważniejsze lepsze zdrowie i długość życia. Rzucenie palenia to także duża oszczędność pieniędzy. Jeżeli chcemy sprawdzić jak bardzo możemy skorzystać na rezygnacji z palenia warto zainstalować aplikację „Rzuć palenie”. To właśnie dzięki niej będziemy w stanie śledzić swoje postępy w walce z tym nałogiem, a także inspirować się nagrodami i korzyściami z rzucenia palenia.

Aplikacja „Pokonaj grypę”

Co roku wiele osób choruje na grypę. Można powiedzieć, że jest to choroba cywilizacyjna. Dzięki aplikacji „Pokonaj grypę” jesteśmy w stanie uzyskać szereg potrzebnych informacji opracowanych przez zespół lekarzy. Ponadto otrzymamy również aktualne powiadomienia o aktywności grypy w naszym kraju.

Aplikacja „Zarządzanie lekami”

Jeżeli na stałe lub okresowo musimy przyjmować leki, a zdarza się, że zapominamy o tym czy je zażyliśmy aplikacja „Zarządzanie lekami” to dla nas wręcz idealne rozwiązanie. To wręcz doskonała aplikacja do zarządzania lekami. Ponadto warto dodać, że aplikacja ta pomoże nam również w ustaleniu dawki leku.

Ciekawe aplikacje zdrowotne, które warto pobrać.

Aplikacja „Rheuma Track”

Jeżeli cierpimy na reumatyzm i chcielibyśmy na bieżąco monitorować stan swojej choroby za pomocą czytelnych wykresów warto skorzystać z aplikacji „Rheuma Track”. Należy przy tym podkreślić, że narzędzie to oferuje nam szereg różnych ćwiczeń, które są w stanie pomóc nam w walce z bólem.

Dziennik ciśnienia krwi

Dla wszystkich osób, które chcą na bieżąco monitorować stan ciśnienia tętniczego krwi idealną aplikacją jest natomiast dziennik ciśnienia krwi. Narzędzie to jest niezwykle łatwe w obsłudze, a przy tym także bardzo pomocne w kontrolowania zdrowia.

Podobne artykuły