Bidon z logo idealnym sposobem na promocje marki

Biznes

20-12-2020

Ponieważ coraz więcej osób chce zadbać o swoją kondycję oraz dobre samopoczucie, bardziej popularne stają się bidony. Są odpowiednie na rower, jogging, czy do siłowni. Mogą być też lepszym sposobem na dbanie o środowisko. Bidon z logo staje się również coraz popularniejszym sposobem na reklamę naszej firmy.

Bidon z logo idealnym sposobem na promocje marki

Czemu bidon z logo może być ciekawym prezentem?

Bidon z logo lub z wybranym przez nas grawerem jest odpowiedni np. jako prezent dla naszych współpracowników lub klientów. Może być zachętą do zakupów lub prezentem z okazji świąt, czy też sposobem na podziękowanie stałym klientom. Można wybrać spośród wielu bardzo ciekawych wzorów bidonów, które staną się użytecznym gadżetem. Na pewno dla osób aktywnych, czy kierowców bidon z logo będzie w ciągłym użytku. Nowoczesne bidony na wodę, czy inne napoje posiadają bardzo uniwersalny filtr węglowy, dzięki któremu nie musimy martwić się o wodę gdziekolwiek jesteśmy. Pozwalają one również na zminimalizowanie plastikowych butelek, co wpływa pozytywnie na nasze środowisko. Dla osób dbających o naturę i ekologię na pewno taki gadżet będzie często używany.

Bidon z logo jako prezent dla klientów

Do wyboru mamy wiele rodzajów bidonów, ale jeden z popularniejszych modeli wykonany jest ze stali nierdzewnej, która zapewnia im trwałość oraz niezawodność. Taki bidon na pewno będzie świetnym sposobem na zareklamowanie naszej firmy. Logo na bidonie jest dobrze widoczne, co pozwala na stworzenie dość taniej i dobrze dostępnej reklamy. Również małe podarki w postaci bidonów z nazwą naszej marki działają na psychologię sprzedaży. Dzięki gratisowi nasi kontrahenci wiedzą, że mogą liczyć na prezenty od nas. Za każdym razem sięgając po bidon przypominają sobie, że są dla nas ważni, dzięki czemu chętniej wrócą po nasze usługi.

Bidon z logo to bardzo praktyczny gadżet, który nasz klient na pewno doceni. Jest również pewną troską o jego zdrowy styl życia. W ciągu doby powinniśmy wypijać od 1,5 do nawet 3 litrów dziennie, a bidon bardzo pomoże nam w utrzymaniu normy zalecanej przez lekarzy.

Taki gadżet jest również mile widziany wśród współpracowników. Wraz z dołączoną do niego np. kartą Multisport możemy mieć pewność, że pracownicy będą bardziej zmotywowani do pracy, ale również znacznie zdrowsi.

Ten estetyczny i praktyczny prezent pozwala na umieszczenie spersonalizowanego grawera dla kontrahenta, czy pracownika. Można również umieścić samo logo firmy, a bidon dodawać naszym klientom do większych zakupów, czy zamówień. Po takim prezencie na pewno znacznie częściej będą chcieli wrócić po nasze usługi, czy produkty.

Spersonalizowane bidony, lub bidony z logo są coraz bardziej popularne, ze względu na swoją praktyczność oraz ładny wygląd. Również przydadzą się w pracy – m.in. dla pracownika biurowego, czy przedstawiciela handlowego, który większość czasu spędza poza biurem. Taka dbałość o pracowników i kontrahentów jest bardzo w cenie i może znacznie polepszyć nasze wyniki nie tylko sprzedaży, ale również pozwolić na lepszą sprzedaż, bez wydawania na bardzo drogie reklamy telewizyjne, czy internetowe.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą NANA, gdzie znajdziecie Państwo bidon z logo.

Podobne artykuły