Kubki z nadrukiem dla firm

Technologie

13-11-2022

Wiele osób nie wyobraża sobie początku dnia bez wypicia kawy lub herbaty, czasami obu tych aromatycznych napojów. Do tego celu używa się kubków, które przybierają przeróżne kształty i mają odmienne pojemności. Dlatego właśnie drobiazg w tej postaci na prezent zawsze jest trafionym pomysłem. Współczesne technologie pozwalają nawet na zamówienie kubków z konkretnym nadrukiem, co stanowi świetną alternatywę dla gotowych produktów.

Kubki z nadrukiem dla firm

Kubki z nadrukiem - gdzie zamówić?

Tak naprawdę kubki z nadrukiem sprawdzają się jako gadżety reklamowe, budując pozytywny wizerunek firmy. W każdej branży ma to ogromne znaczenie, zatem warto odwiedzić stronę Polagift.pl. Dostępne tam rodzaje kubków sprawiają, że każdy znajdzie produkt zgodny z własnymi oczekiwaniami. Przychodząc do niektórych firm klienci widzą na biurkach kubki z nadrukiem, logo, hasłem reklamowym tego przedsiębiorstwa. Zwracają one na siebie uwagę w różny sposób, czasami kształtem, innym razem pojemnością i kolorystyką. Nadruk warto dobrze przemyśleć, zazwyczaj takie kubki zamawia się w większej ilości, rozdaje pracownikom i kontrahentom, idealnie wpiszą się również w wyposażenie stoisk reklamowych. To niewielki koszt, a inwestycja w ten przekaz ulega szybkiemu zwrotowi, zwraca uwagę potencjalnych klientów. Wystarczy, że kubki z nadrukiem umieści się w widocznym miejscu, a mogą one służyć również jako przybornik na długopisy, ołówki i inne akcesoria biurowe. Sprezentowanie takiego gadżetu na spotkaniu biznesowym, eventach jest dobrym krokiem, wpływającym na kształtowanie dobrego zdania o firmie. Często to właśnie małe gesty są najbardziej cenne i szybko doceniane. Kubki z nadrukiem mogą być częścią świątecznej paczki dla współpracowników i innych osób związanych z danym przedsiębiorstwem.

Kubki o różnych wielkościach i pojemności

Nie da się ukryć, że to właśnie kubek z własnym nadrukiem cieszy się największą popularnością wśród gadżetów reklamowych. To stosunkowo tania forma marketingu, a dzięki oryginalnym pomysłom nanoszonych personalizacji można stworzyć naprawdę niezwykły przekaz. Odpowiednio zagospodarowana powierzchnia reklamowa jest doskonale eksponowana, choćby poprzez umieszczenie w widocznym miejscu na biurku, przy którym spędza się dużo czasu. W Polagift.pl każdy znajdzie pasujący do swojej firmy kubek, a do personalizacji wykorzystuje się najnowsze technologie. Dzięki nim produkt może być myty w zmywarce, bez ryzyka uszkodzenia nadruku, czy samego kubka. Wśród najczęściej wybieranych modeli zdecydowaną przewagę mają klasyczne kubki z nadrukiem o pojemności 330 ml. Najbardziej standardowe i proste pomysły są zawsze najlepsze i przede wszystkim skuteczne. Dostępne są ponadto dwukolorowe kubki, z fantazyjnymi uchwytami, a także kubki w formie puszki. Jeżeli natomiast chodzi o materiał, z którego powstają kubki, to ceramika wiedzie prym, jest najbardziej praktycznym tworzywem do produkcji tych przedmiotów. Tak naprawdę kubek w każdej postaci spełnia swoją rolę i daje dużo satysfakcji z picia kawy i herabty.

Podobne artykuły