Audyt Agencji Rozwoju Rynku

Audyt Agencji Rozwoju Rynku

Dnia 15.07.2010 r nasza firma gościła audytorów z Agencji Rozwoju Regionalnego.
Audyt odbył się na podstawie umowy o numerze 1474/2010.

Sposób przeprowadzania oraz wynik audytu

ARR widząc potencjał naszej firmy zaproponował nam przeprowadzenie audytu mającego na celu określenie potencjału przedsiębiorstwa oraz określenie zagrożeń i przewag konkurencyjnych. Jeden z audytorów był specjalistą branżowym. Do jego obowiązków należała ocena technologiczna firmy. Sam audyt opierał się na przedstawieniu specjalistom: obecnego dorobku firmy, modelu biznesowego, planów na przyszłość oraz odpowiadaniu na pytania komisji.

Wynikiem audytu jest raport, który bardzo pozytywnie ocenił naszą firmę. Aby nie być gołosłownym przedstawiamy wybrane cytaty z raportu:

  • Firma Persabio jest dostawcą myśli technicznej sięgającej po najnowsze rozwiązania z zakresu tworzenia stron internetowych oraz dedykowanych aplikacji internetowych wykonywanych od podstaw zgodnie z życzeniami klientów.
  • Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w programowaniu oraz w kontaktach z klientami firma Persabio stworzyła intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią futureCMS.
  • Doświadczenie zdobyte podczas pracy w agencji interaktywnej, stosowanie najnowszych technologii programowania oraz dążenie do ciągłego rozwoju wydajności oraz funkcjonalności oferowanych produktów pozwalają firmie na tworzenie oprogramowania, które jest zaawansowane technicznie i jednocześnie proste w obsłudze a problemy z reklamacjami ze strony klientów nie występują.
  • … z racji zdobytego doświadczenia oraz znajomości rynku firma oferuje swoim klientom produkty i usługi o bardzo korzystnym stosunku ceny do jakości …