FAQ

FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa wykonanie strony internetowej ?

  • Wykonanie pakietu Standard ok 2 tygodni, pakietu Standard Plus ok 3 tygodni, natomiast pakiet Professional wykonuje się powyżej 3 tygodni. Są to oczywiście terminy przybliżone. Na faktyczną długość wykonania zlecenia największy wpływ mają Państwa oczekiwania. W rzeczywistości pakiety standardowe mogą być wykonane dużo szybciej jeżeli aktualna ilość zleceń na to pozwoli.

Czy podane w cenniku ceny mają charakter ostateczny ?

  • TAK. Wszystko jednak uzależnione jest od nakładu pracy jaki musimy poświęcić na wykonanie projektu. Jeżeli oczekiwania klienta wykraczają poza ramy standardowych rozwiązań i musimy znacząco przebudować jakiś moduł lub wzbogacić go o nową funkcjonalnosć wtedy cena wzrasta.

Czy oferowane usługi objęte są gwarancją ?

  • TAK. Gwarancja na kod strony (poprawne jej działanie) ma charakter dożywotni za wyłączeniem sytuacji gdzie: stwierdzono ingerencję osób trzecich w nasz kod, nieprawidłowe działanie strony związane jest ze zmianą jakiejś technologi internetowej (np.: przeglądarki po latach przestały wspierać jakieś rozwiązanie czego nie można było przewidzieć w momencie tworzenia strony lub  zmieniły się warunki techniczne usługi hostingowej) oraz za wyłaczeniem zjawisk losowych o charakterze kataklizmu.

Jak wygląda sprawa praw autorskich  ?

  • Autorskie prawa majątkowe przechodzą na klienta w momencie uregulowania należności. Prawa te jednak nie obejmują aplikacji do zarządzania treścią. Aplikację tę mogą Państwo wykorzystywać tylko w ramach stworzonej przez nas strony.

Czy stworzoną u Was stronę będę mógł później rozbudować ?

  • TAK. Oferowany przez nas panel administracyjny do strony  jest bardzo elastyczny tak więc jeżeli po czasie zechcą Państwo roszerzyć funkcjonalność swojej strony o nowy moduł nic nie stoi na przeszkodzie. Późniejszą rozbudowę ułatwia też zaimplementowany system szablonów, który oddziela warstwę prezentacji danych od logiki biznesowej.

Czy projektujecie też sklepy internetowe ?

  • NIE. Na rynku znajduje sie dużo dobrych gotowych rozwiązań w tej materii.

Czy zmodyfikujecie posiadane przeze mnie skrypty / stronę ?

  • NIE. Opieramy sie tylko na swoich rozwiązaniach. Nie podejmujemy się modyfikacji cudzych skryptów. Jeżeli jesteś nie zadowolony ze swojej strony możemy wykonać ją dla Ciebie od nowa.

Czy zajmujecie się pozycjonowaniem ?

  • NIE. Jest to usługa wymagająca dla uzyskania dobrych rezultatów stosunkowo dużego nakładu czasu. Wszystkie jednak nasze produkty są przystosowane do silników indeksujacych wyszukiwarek internetowych.

Czy wykonujecie strony w technologi Flash ?

  • NIE. Specjalizujemy się w technologii PHP. Technologia ta ułatwia aktualizację strony (CMS) i jest przyjazna dla wyszukiwarek czego nie można powiedzieć o stronach wykonanych we Flash-u.