O nas

Założycielem firmy jest Paweł Wiśniewski. Jest on programistą od 1994 roku. Ma na swoim koncie ogromną ilość projektów wykonanych jako cichy podwykonawca dla największych agencji interaktywnych w polsce oraz 3 lata pracy jako programista / kierownik działu rozwiązań interaktywnych w warszawskiej agencji reklamowej. Obecnie postanowił zebrać zespół wartościowych ludzi oraz całe swoje doświadczenie aby świadczyć usługi w rozsądnych cenach dla wszystkich zainteresowanych zaistnieniem w internecie.

My nie ukrywamy swoich cen przed klientami pod pozorem dopasowania jej do wielkości projektu. My wiemy ile czasu kosztuje nas wykonanie profesjonalnej strony www dla średniej wielkości firmy. Gramy w otwarte karty.

Znamy się na wyszukiwarkach internetowych. Dla nas to chleb powszedni. Nie pobieramy żadnych opłat za dostoswanie strony www do silników indeksującyh wyszukiwarek internetowych. U nas to standard.

Cenimy Twój czas. Jak jesteśmy zawaleni pracą to nie bierzemy nowych zleceń. Ty o tym wiesz, żadnego zwodzenia. Jak chcesz to poczekasz jak nie to pójdziesz do konkurencji ale to Twój wybór.

Nie boimy się nowinek technicznych. Zawsze implementujemy klientowi najnowszą wersję naszego autorskiego panela. Dzięki temu, że jest on naszpikowany najnowszymi rozwiązaniami oszczędzasz swój czas. To nie są „bajery”. To są rozwiązania, które znacząco ułatwiają i przyśpieszają aktualizację strony. My wiemy, że obsługują go w większości laicy. Dla nas to nie problem. Dla nas to wyzwanie.